İŞTİRAKLERİMİZ

Anasayfa İŞTİRAKLERİMİZ

TEMSAN

TEMSAN AŞ, 1972 yılında TEMSAN Tanker, Elektrik ve Makine Sanayi adı altında kurulmuş, çalışma alanı ve teknolojisini sürekli yenileyerek bugün Türkiye'de yapılan pek çok çelik konstrüksiyon projeye imza atmıştır.

TEMSAN geride kalan yıllarda inşaat sektöründe çelik yapıların kullanılmasına öncülük ederek asıl ilgi alanı olan çelik karkaslı binalar ve kompozit binalar konusuna ağırlık vermiş ve bu amacını ortaya koymak üzere yeni isminde YAPI terimine özellikle yer vermiştir. 

1999 - 2000 yılları içerisinde sürdürülen yatırım programıyla Türkiye'de gerçekleştirilecek çok katlı çelik bina uygulamalarının da öncüsü olma yolunda gerekli teknik altyapı oluşturulmuştur. 1997 yılında Avrupa Yapısal Çelik Birliği tarafından ülkemize TATİLYA Projesi ile ilk defa verilen "Avrupa'nın En İyi Çelik Konstrüksiyon Yapısı" ödülü, TEMSAN'ın uluslararası platformdaki başarısının bir göstergesidir.

Detaylı bilgi için: www.temsan.com.tr  

FARUK YALÇIN HAYVANAT BAHÇESİ VE BOTANİK PARKI

Parkımız 1991 yılında nesli tükenmekte olan hayvanların bakımını üstlenmek ve nesillerinin devamını sağlamak amacıyla kuruldu. İlk etapta kuşlarla başlayan çalışmalarımız, diğer hayvanların getirilmesiyle devam etti ve sonuçta bitkilert de dahil edildi. 3000'in üzerinde hayvan ve 500'ün üzerinde bitki çeşidine ulaşıldı. Kâr amacının güdülmediği çalışmalarımızı başarıyla sürdürebilmek için çok önemli maddi ve manevi özveriler gerekti. 

Sonuç ise beklentilerimiz üzerinde gerçekleşti: Avrupa Hayvanat Bahçeleri Birliği parkımızı bünyesine dahil etmeyi kararlaştırdı. Böylece parkımızdaki tüm çalışmaların dünya standartlarına uygunluğu tescil edilmiş oldu. Aynı zamanda birliğe dahil bütün hayvanat bahçeleriyle organik bağlarımız gerçekleşti. Parkımızı dünya standartlarına getiren getiren bir husus da bakılmakta olan hayvan ve bitkilerin yanısıra, parkı ziyaret eden insanlar için de önemli yatırımlar yapılmış olmasıdır. Parkımızın bünyesinde kafeteryalar, çocuk parkı, pet shop, doğa müzesi ve kütüphane de bulunmaktadır. 

Detaylı bilgi için: www.farukyalcinzoo.com  

AS İNŞAAT

İçerik Hazırlanıyor.

Büyük ve Sağlam İşler.

Maktel İnşaat 47 yıllık deneyimi, mali gücü ve gerçekleştirdiği askeri ve sivil projelerde gösterdiği dikkat çekici performansıyla Türkiye'nin en büyük firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

+90 212 287 53 23 veya Bize Yazın