HAKKIMIZDA

Anasayfa Hakkımızda

1977 yılında kurulan MAKTEL, çeşitli altyapı ve üstyapı inşaat işleri ve genel taahhüt hizmetleri gerçekleştirmektedir. Teknik uzmanlığı, finansal gücü ve deneyimiyle çok çeşitli kontratlar üstlenmiş olan MAKTEL, askeri ve sivil taahhüt alanında Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. MAKTEL, mükemmel performans kaydı ile imrenilecek bir saygınlığa ulaşmış ve Bayındırlık Bakanlığı'nca "Sınırsız Müteahhitlik Sertifikası" ile ödüllendirilmiştir.

MAKTEL şirket faaliyetleri için bir kalite sistemi kurmuş ve uygulamakta olup ve ISO 9001:2000'in gereklerini yerine getirmektedir. MAKTEL teknik bilgi birikimi, deneyimi, eğitimli insan gücü ve kapsamlı makine parkıyla her çapta projeyi gerçekleştirmeye hazırdır.

Alanında lider olan Maktel İnşaat, faaliyetlerini sertifikaların güvenceleri altında yürütmektedir.

  • Kalite ve Nato sertifikaları

  • NO AÇIKLAMA KISALTMA
    1 Dun and Bradstreet Universal Numbering System DUNS
    2 NATO Commercial and Government Entity Code NCAGE
    3 Central Contractors Registration/td> CCR

İnsan Kaynakları

Her yeni katılan çalışma arkadaşımız için, işe alım sürecinden başlayarak kariyer planlamasına kadar tüm İnsan Kaynakları süreçlerinde birebir danışmanlık verilmektedir..

Kalite Politikası

Kalite düzeyinin yükseltilmesi için, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek. Çalışan personelin ve tedarikçilerin mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duyacakları eğitimi..

Büyük ve Sağlam İşler.

Maktel İnşaat 47 yıllık deneyimi, mali gücü ve gerçekleştirdiği askeri ve sivil projelerde gösterdiği dikkat çekici performansıyla Türkiye'nin en büyük firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

+90 212 287 53 23 veya Bize Yazın